پرده آشپزخانه؛ خرید مستقیم بدون واسطه + ضمانت کیفیت

معمولا بانوان، مدت زمان زیادی را برای انجام فعالیت‌های مختلف در آشپزخانه سپری می‌­کنند. در نتیجه زیبایی و حفظ حریم خصوصی آشپزخانه، یکی از نکات قابل توجه در هنگام خرید پرده آشپزخانه می‌باشد.

قیمت مناسب، شستشوی آسان، تنظیم نور ورودی و نصب آسان از عوامل مؤثر در هنگام خرید پرده آشپزخانه است. کافی‌ست عکس از محیط آشپزخانه خود را برای کارشناسان ما در ویستا پرده ارسال کنید تا بهترین مدل پرده آشپزخانه جهت خرید به شما معرفی شود. جهت ارتباط مستقیم تلفنی بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

پرده مدرن آشپزخانه

خرید پرده آشپزخانه

اگر می‌خواهید:

 • بازدید رایگان از پروژه و مشاوره جهت انتخاب بهترین پرده متناسب با فضای دکوراسیون شما انجام شود.
 • کاتالوگ‌های مختلف از انواع پرده در منزل را به راحتی مشاهده کنید؛
 • یا امکان خرید حضوری و اینترنتی برای شما از هر نقطه ایران با قیمت تولیدی مهیا باشد؛
 • و همچنین اندازه گیری رایگان پرده آشپزخانه به همراه ارسال رایگان به تمام نقاط کشور برای شما صورت گیرد.

ویستا پرده؛ در کنار شماست تا بهترین کیفیت پرده با حذف واسطه‌ها و قیمت مناسب را در اختیار شما قرار دهد.
کافی‌ست همین الان با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید تا از این خدمات بهره‌مند شوید.

نمونه کاهای ویستا پرده برای آشپزخانه

vista

شستشوی پرده آشپزخانه

شستشوی تخصصی انواع پرده 

اندازه‌گیری پرده آشپزخانه

بازدید رایگان از پروژه برای اندازه گیری دقیق پرده‌ها

پرده ویستا

تعمیرات انواع پرده مرکز تهران

تعمیرات انواع پرده آشپزخانه

چشمات‌رو به بقیه بازار ببند!
لذت خرید پرده کیفیت بالا، با قیمت مناسب
قضاوت با شما!

قیمت پرده آشپزخانه

قیمت پرده آشپزخانه به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این موارد عبارتند از: ابزار و یراق مورد استفاده، جنس و پارچه پرده، تزئینات پرده آشپزخانه، کیفیت پرده آشپزخانه. 

جهت آگهی از نرخ تقریبی پرده‌های آشپزخانه، کافی‌ست هم اکنون با کارشناسان ما در تماس باشید.

خرید اینترنتی پرده آشپزخانه

جهت خرید پرده برای آشپزخانه نکات زیر را مورد بررسی قرار دهید. می‌توانید به جای متن زیر پادکست نکات مهم در هنگام خرید پرده آشپزخانه را گوش دهید:

خرید پرده اشپزخانه؛ نکات مهم در هنگام خرید

انتخاب پرده آشپزخانه

 آشپزخانه یکی از مهمترین فضاهای هر خانه است. آشپزخانه قلب یک خانه و پرترافیک‌ترین و پرکاربردترین فضای یک خانه به حساب می‌آید. لذا انتخاب پرده مناسب برای آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است.
پرده به عنوان یکی از المان‌های تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون داخلی شناخته می شود. استفاده از این المان تزئینی نه تنها در طراحی اتاق نشیمن و اتاق خواب بلکه در طراحی آشپزخانه ها نیز بسیار تاثیرگذار می باشد. آن چه که در اصول انتخاب پرده آشپزخانه باید به یاد داشته باشید، استفاده از انواع پرده هایی است که در دوخت آن ها از پارچه های سبک استفاده شده باشد، چرا که آشپزخانه مکانی است که تجمع چربی در آن بسیار بالا می باشد. از این رو پرده ای که برای استفاده در آشپزخانه تهیه می شود، باید به گونه ای باشد که شستشوی آن آسان باشد.
برای مثال استفاده از پارچه های حریر و کتان می توانند انتخاب های مناسبی باشند. همان گونه که گفته شد، پرده ها انواع مختلفی دارند. از انواع پرده های مناسبی که استفاده از آن ها در طراحی آشپزخانه نمای بسیار زیبایی ایجاد می کند پرده رومن و پرده زبرا می باشد.

خرید اینترنتی پرده آشپزخانه؛ 1) توجه به ابعاد

 • طرح، رنگ و مدل پرده آشپزخانه می­تواند تاثیر زیادی در کوچک‌تر و یا بزرگ‌تر به‌نظر رسیدن فضای آشپزخانه داشته باشد.
 • اگر آشپزخانه منزل شما کوچک است، بهتر است از پرده‌های رنگ روشن در فضای آشپزخانه خود استفاده کنید.
 • در آشپزخانه‌­های بزرگ می‌­توانید از انواع پرده‌­ها با رنگ روشن و یا تیره استفاده کنید.

خرید اینترنتی پرده اشپزخانه؛ 2) طول پرده آشپزخانه

یکی از اصول انتخاب پرده آشپزخانه ، انتخاب طول مناسب پرده آشپزخانه است.انتخاب طول مناسب پرده آشپزخانه باید با توجه به قسمتی که پرده نصب شده است انجام شود. به یاد داشته باشید کف آشپزخانه زود کثیف می شود و نیاز به تمیزکاری روزانه دارد. اطراف پنجره آشپزخانه نسبت به دیگر پنجره های موجود در خانه بیشتر در معرض آلودگی و کثیف شدن قرار دارند. این ها همه عواملی هستند که در انتخاب طول پرده تاثیر دارند.

 • اگر در نزدیکی محلی که در آن به آشپزی می پردازید از پرده استفاده شده است، باید در نظر داشته باشد که طول پرده کوتاه باشد.
 • اگر میز غذاخوری در آشپزخانه قرار دارد، بهتر است از پرده های بلند برای پنجره آشپزخانه استفاده نمایید. این گونه پنجره ها معمولا باعث ایجاد فضای دراماتیک در آشپزخانه می شوند.
 • اگر میز غذا خوری نزدیک به این پنجره قرار دارد، میز را به گونه ای قرار دهید که تمیز کردن سطح و زیر آن باعث کثیف شدن پرده نشود. به یاد داشته باشید که پرده های آشپزخانه بیش از پرده‌های استفاده شده در سایر قسمت ها نیاز به شستشو دارند.

خرید پرده اشپزخانه؛ 3) توجه به میزان نور

میزان تابش نور خورشید به‌درون آشپزخانه، یکی دیگر از عوامل مؤثر در انتخاب رنگ پرده آشپزخانه است.

اگر تابش نور خورشید به‌درون آشپزخانه شما زیاد است بهتر است، از پارچه‌های تیره رنگ استفاده کنید تا میزان نور به‌خوبی کنترل شود.

خرید پرده آشپزخانه؛ 4) توجه به طرح دکوراسیون

 • رنگ کابینت و دیوارهای آشپزخانه می­تواند در انتخاب رنگ پرده برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد.
 • اگر در فضای آشپزخانه از میز ناهارخوری استفاده می­کنید، بهتر است طرح و رنگ پرده را با طرح و رنگ رومیزی ست کنید تا دکوراسیون آشپزخانه منزل شما زیبا و جذاب تر به نظر برسد.
 • یکی دیگر از تاثیرگذارترین عوامل در انتخاب طرح پرده آشپزخانه توجه به طرح کاشی آشپزخانه است. اگر طرح کاشی‌های آشپزخانه شلوغ است، مدل پرده ساده می تواند برای آشپزخانه مناسب‌ترین انتخاب باشد.
  اگر برای پوشاندن دیوار و کف آشپزخانه از کاشی و سرامیک های ساده استفاده شده است بهتر است مدل پرده برای دکوراسیون آشپزخانه را از بین پارچه های طرح دار و گل دار انتخاب کنید.

خرید پرده آشپزخانه؛ 5) رنگ پرده آشپزخانه

انتخاب پرده آشپزخانه

در اصول انتخاب پرده آشپزخانه استفاده از پرده های رنگی مانند پرده های زرد توصیه میشود. چرا که به فضای آشپزخانه سرزندگی می بخشد. زرد یک رنگ انرژی بخش محسوب می شود. استفاده از رنگ زرد براق باعث گرم تر شدن فضا می شود. بسته به طیف رنگ زردی که مورد استفاده قرار می دهید، می توانید آشپزخانه ای لوکس یا مدرن داشته باشید. توجه داشته باشید که رنگ زرد تیره باعث کاهش اشتها می شود.

انتخاب پرده آشپزخانه

خرید پرده اشپزخانه رنگی

همانطور که گفته شد انتخاب رنگ پرده اشپزخانه، نقش مهمی در دکوراسیون و محیط گرم اشپزخانه شما خواهد داشت. در زیر تعدادی از رنگ‌بندی هایی که می‌تواند برای فضای آشپزخانه دلچسب باشد را بیان کرده ایم.

خرید پرده آشپزخانه قرمز

 انتخاب جسورانه ای می باشد. این گونه پرده ها باعث جلب توجه می‌شود. استفاده از رنگ قرمز براق باعث ایجاد فضایی لوکس و مجلل خواهد شد.

خرید پرده آشپزخانه آبی

 استفاده از پرده‌های آبی رنگ با تمامی سبک‌های به کار رفته در آشپزخانه هماهنگی دارد. آبی رنگی تطبیق پذیر است و از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است. رنگ آبی از جمله رنگ های سرد محسوب شده و در کنار رنگ های گرم کنتراست زیبایی ایجاد می کند. انتخاب طیف رنگ آبی باید با توجه به رنگ دیوارهای آشپزخانه صورت گیرد.

انتخاب پرده آشپزخانه

خرید پرده اشپزخانه سبز

با انتخاب رنگ سبز، بهار را به آشپزخانه خود دعوت کنید. رنگ سبز نیز به مانند رنگ زرد باعث ایجاد سرزندگی می‌شود. استفاده از پرده‌های سبز رنگ باعث می شود فضای آشپزخانه روشن‌تر شود. بهتر است رنگ سبز را در کنار رنگ هایی که باعث ایجاد انرژی زیاد می شوند استفاده نکنید.

انتخاب پرده آشپزخانه

اگر در انتخاب رنگ پرده آشپزخانه دچار تردید هستید انتخاب پرده هایی با رنگ های خنثی می تواند بهترین کار باشد. رنگ هایی مانند رنگ بژ و قهوه ای، طیف های گسترده ای داشته و کثیفی را نشان نمی‌دهند. استفاده از این رنگ باعث ایجاد توازن میان رنگ های تیره به کار رفته در آشپزخانه می شود.

0 تا 100 آنچه نیاز است
قبل از خرید پرده بدانید
نکات مهم
پرده حریر آشپزخانه

خرید پرده ساده آشپزخانه

پرده ساده برای آشپزخانه، از قدیم جزو محبوبترین موارد بوده است. اگر انتخاب شما پرده حریر، مخمل یا مدل کتان است، در واقع شما نیز جزو کسانی هستید که مدل ساده پرده را برای اشپزخانه خود ترجیح داده اید.

در طرح مقابل مدل حریر این پرده را مشاهده می‌کنید که با توجه به سلیقه مشتری عزیزمان با دستک مخمل تزئین کرده ایم. 

جهت دیدن نمونه کارهای بیشتز قبل از خرید پرده ساده آشپزخانه می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا مدل و نمونه‌های بیشتری برای شما ارسال کنند.

همچنین می‌توانید جهت گرفتن مشاوره رایگان هم اکنون با ما در ارتباط باشید.

 

خرید پرده اشپزخانه مدل زبرا

پرده زبرا، از دولایه پرده به صورت افقی است که متشکل از پارچه و تور می‌باشد. یکی از مدل‌های پر طرفداری‌ست که به دلیل تنظیم راحت نور از موارد ایده‌آل برای انتخاب پرده اشپزخانه است. پرده زبرا از پارچه و تور تشکیل شده است و دارای رنگ‌بندی های متنوعی می‌باشد که متناسب با فضا و محیط آشپزخانه خود می‌توانید آن را انتخاب نمایید.

زبرا با رنگ سفید قهوه ای و سفید نقره ای، از پر فروش‌ترین مدل‌ها برای فضای اشپزخانه است.

این مدل به صورت عمودی توسط زنجیر کناری خود به راحتی جمع می‌شود. ویستا پرده جز پرده فروشی‌هایی است که بیشتنرین مدل و طرح از پرده زبرا برای آشپزخانه را پوشش می‌دهد. از جمله این موارد عبارتند از:

 1. پرده زبرا آشپزخانه با طرح ساده و منیمال
 2. پرده زبرا اشپزخانه با طرح چوب
 3. زبرا اشپزخانه با طرح چاپی یا تصویری
 4. زبرا مدل سه بعدی 
 5. زبرا مدل طرح گل

از مزایای پرده زبرا برای آشپزخانه می­توان به نصب آسان و سریع، قابل شستشو بودن و امکان تنظیم نور ورودی و حالت سایه روشن اشاره کرد.

انواع پرده آشپزخانه
پرده مدرن آشپزخانه

خرید پرده مدرن آشپزخانه

پرده ها در 2 مدل کلاسیک و مدرن به طور کلی دسته بندی می‌شوند. از آنجایی که محیط آشپزخانه یک محیطی می‌باشد که پرده شما در معرض انواع چربی ناشی از پختن غذاست انتخاب دسته مدرن به شما پیشنهاد می‌شود.

 

خرید پرده آشپز خانه مدل بامیو

ما معمولا به افراد با سلیقه‌های خاص و مشکل پسند که به دنبال طرح‌های طبیعی هستند تا محیط گرمی برای خود ایجاد نمایند، مدل بامبو را برای پرده اشپزخانه پیشنهاد می‌کنیم. این مدل از بافت‌های طبیعی مناسب اشپزخانه‌هایی با سبک اسکاندیناوی‌ست.  

انتخاب پرده آشپزخانه

خرید پرده های اشپزخانه به سبک میانه

سبک قرن میانه از انواع سبک هایی که می توان در طراحی آشپزخانه مورد استفاده قرار داد، سبک میانه قرن می باشد. استفاده از چوب و رنگ های غالب از مشخصه های این سبک می باشد. در طراحی چنین آشپزخانه ای استفاده از پرده ای که رنگ آن با رنگ های غالبی که در آشپزخانه استفاده شده است، تطابق پذیر باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

خرید پرده اشپز خانه به سبک صنعتی

سبک صنعتی نیز از دیگر انواع سبک های طراحی می باشد که می توان در طراحی آشپزخانه مورد استفاده قرار داد. از آن جایی که در طراحی این آشپزخانه ها از رنگ سیاه و المان های استیل استفاده زیادی می شود، استفاده از یک پرده خاکستری رنگ می تواند گزینه ای مناسب برای استفاده باشد
استفاده از پرده در این سبک طراحی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باعث ایجاد فضایی متعادل در آشپزخانه می شود. اگر در طراحی آشپزخانه از رنگ آبی و سفید استفاده کرده اید، استفاده از پرده ای با الگوی راه راه که در طراحی آن از رنگ های آبی و سفید استفاده شده است، بهترین گزینه ای است که در مقابل شما قرار دارد. استفاده از پرده هایی که در طراحی آن از الگوی گل استفاده شده باشد، گزینه ای مناسب برای استفاد در آشپزخانه هایی می باشد که در طراحی آن ها از سبک بوهمیا استفاده شده است. استفاده از پرده های رومن و حتی استفاده از والان پرده می تواند گزینه ای مناسب برای استفاده در طراحی این آشپزخانه باشد.

خرید پرده‌های مخصوص اشپزخانه

مدل های مختلفی از پرده‌ها در بازار موجود است که مناسببرای محیط آشپزخانه است. در زیر نمونه‌هایی این نوع از پرده‌ها را توسط نمونه کارهای ویستا پرده، معرفی کرده‌ایم.

خرید پرده آشپزخانه مدل کرکره ای

 

خرید پرده آشپزخانه
خرید پرده آشپزخانه مدل کرکره چوبی

 

پرده آشپزخانه
خرید پرده آشپزخانه مدل رومن

 

خرید پرده آشپزخانه
خرید پرده اشپزخانه مدل سیلوئت

 

پرده آشپزخانه
خرید پرده اشپز خانه مدل دابل شید

 

پرده آشپزخانه مدل رومن
خرید پرده اشپزخانه مدل رومن

 

پرده آشپزخانه مدل پانچی
خرید پرده آشپزخانه مدل پانچی

 

پرده­ های آشپزخانه؛ پاسخ به سوالات رایج

پرده سیلوئت یا سه بعدی و پرده دابل شید به دلیل قابلیت تنظیم نور ورودی و قابلیت شستشو آسان جزء پرطرفدارترین مدل‌های پرده برای فضای آشپزخانه هستند. 

پرده سیلوئت یا سه بعدی و پرده دابل شید به دلیل قابلیت تنظیم نور ورودی و قابلیت شستشو آسان جزء پرطرفدارترین مدل‌های پرده برای فضای آشپزخانه هستند. آماده‌سازی نحوه نصب پرده شید بسیار راحت است، فقط کافی است که بست پرده را به دیوار متصل کنید. اگر به هر دلیل نمی‌توانید خودتان نصب کنید کافی‌ست با همکاران ما تماس حاصل فرموده تا همکاران ما در اسرع وقت این کار را انجام دهند.

پیشنهاد ما برای پنجره‌­های با عرض کم پرده‌­های زبرا، دابل شید و کرکره چوبی هستند. برای پنجره هایی که عرض آن­ها زیاد است، پیشنهاد می­کنیم از پرده­‌های پانچی استفاده شود.

اقه خود تنظیم نمایید.

خرید پرده آشپزخانه از گروه ویستا پرده بسیار آسان و در دسترس است. شما نیاز نیست که اطلاعات خاصی در مورد انواع پرده آشپزخانه داشته باشید. تنها کافی‌ست بر روی شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و با مشاوران این گروه که به‌صورت ۲۴ ساعت آنلاین هستند مراحل ثبت سفارش خود را انجام دهید.

بر اساس محیط شما، میزان بودجه و دکوراسیون محیط خانه، شما را در انتخاب بهترین نوع پرده آشپزخانه و بهترین نوع پارچه برای پردهای آشپزخانه راهنمایی خواهیم نمود.
جالب است بدانید که مدل های جدید پرده آشپزخانه 2022  نیز به‌صورت آلبوم در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا بتوانید بهترین انتخاب را بر اساس سلیقه خود داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *