طراحی و تولید و نصب پرده اداری و خانگی

برای مشاوره حضوری و دیدن نمونه های مختلف پارچه با ما تماس بگیرید

شماره تماس ویستا پرده
پرده اداری

پرده اداری

پرده در واقع پوششی است که به عنوان یکی از اجزای کاربردی و در عین حال تزئینی فضای داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین یکی از عناصر مهم در طراحی و دکوراسیون فضاهای اداری، پرده است. محل کار، خانه دوم هر فردی محسوب می شود؛ از این رو بهتر است در هنگام انتخاب لوازم و تجهیزات برای محل کار خود حساسیت لازم را به خرج دهید.

خرید پرده اداری

پرده اتاق خواب

طراحی دکوراسیون اتاق خواب بسیار با اهمیت بوده و پرده یکی از عناصر مهم در این طراحی است. به طور کلی اتاق خواب باید به گونه ای طراحی شود که در عین زیبایی، شلوغ و تجملاتی نبوده و آرامش را القا کند. از جمله پرده هایی که برای در اتاق خواب استفاده می شوند می توان پرده های تک پنل و دو پنل، پرده آستر دوزی شده، پرده چند لایه، پرده شال و والان را نام برد. هر کدام از این پرده ها ویژگی های منحصر به فردی دارد. مثلا پرده شال، پارچه ای است که مانند شال روی چوب پرده قرار گرفته و از آن آویزان است یا پرده دو پنل، از دو صفحه مجزا تشکیل شده که در دو طرف پنجره قرار می گیرند و شما می توانید با استفاده از یک بند این دو صفحه را به هم ببندید یا با دو بند مجزا این صفحات را به طور متقارن در دو سمت پنجره نگه دارید.

خرید پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب

پرده اتاق پذیرایی

پرده پذیرایی

سالن پذیرایی از جمله مهم ترین قسمت های خانه است که افراد زمان زیادی را در آن سپری می کنند. در طراحی داخلی و دکوراسیون می توان پذیرایی را نقطه کانونی در نظر گرفت و دکوراسیون سایر نقاط را نسبت به آن طراحی کرد. پرده در زیبایی سالن پذیرایی به قدری اهمیت دارد که تنها تعویض پرده در یک فضا می تواند به نحو چشمگیری دکوراسیون داخلی را تحت الشعاع قرار دهد؛ زیرا علاوه بر کاربردی بودن، فضای سالن پذیرایی را به بهترین نحو تزئین می نماید. البته باید این نکته را نیز مد نظر داشته باشید که استفاده از پرده هایی با پارچه های سنگین و گران قیمت لزوما باعث زیبایی خانه نمی شود و برای انتخاب نوع پرده و جنس پارچه آن باید به دکوراسیون خانه و سایر وسایل توجه کرد. از این رو، به طور کلی می توان پرده های پذیرایی را به دو گروه پرده های مدرن و کلاسیک تقسیم کرد. در طرح مدرن، پرده ها بدون والان و کتیبه بوده و عموما محدودیتی برای استفاده از رنگ وجود ندارد. در مقابل پرده های کلاسیک به صورت والان دار، کتیبه دار و یا همراه با زیور آلات دوخته می شوند که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. برای دوخت پرده های کلاسیک اغلب از پارچه های طرح دار استفاده می شود؛ اما اگر تمایل دارید که از کتیبه یا والان استفاده کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که هر دو پارچه را به صورت طرح دار انتخاب نکنید.

خرید پرده پذیرایی

پرده آشپرخانه

آشپزخانه را به نوعی قلب تپنده هر خانه می دانند؛ یکی از سخت ترین قسمت های طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تصمیم گیری درباره نوع پرده آن است. پرده های آشپزخانه انواع گوناگونی داشته و تنوع بالایی در رنگ و طرح و جنس پارچه دارند. بنابراین شما برای انتخاب پرده مناسب آشپزخانه خود مطابق با سلیقه و نظرتان، گزینه های بسیاری زیادی دارید. برخی از انواع پرده های آشپزخانه عبارتند از: پرده های پلیسه، پرده های والان، پرده های شید، پرده های حریر و … . هر کدام از این انواع پرده ها نیز مدل های مختلفی دارند.
پرده های پلیسه از رایج ترین انواع پرده های آشپزخانه هستند. پارچه این پرده ها به گونه ای است که چین های زیادی دارد. والان ها، پرده های کوتاهی هستند که معمولا برای پوشاندن قسمت بالایی پنجره استفاده می شوند. این پرده ها هم به صورت تکی و هم برای زیبایی بیشتر روی یک پرده دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. پرده های حریر، پارچه ظریف و سبکی هستند و از این روی، نسبت به سایر انواع پرده نور بیشتری را از خود عبور می دهند.

خرید پرده آشپزخانه


پرده آشپزخانه

برای دریافت نمونه کار یا مشاوره تماس بگیرید


شماره تماس ویستا پرده

دانستنیهای دنیای پرده