پرده اتاق خواب

خواب خوب شبانه، اهمیت بسزایی در سلامت و بهبود روان انسان در طولانی مدت خواهد داشت. طراحی اتاق خواب به نحو آرامش بخش بسیار مهم است.
وجود پرده اتاق خواب می‌تواند هم از تابش مستقیم نور خصوصاً در اول صبح جلوگیری کند و هم باعث حفظ بیشتر انرژی برای گرما و سرمای اتاق شود. علاوه بر این موارد، در زیبایی اتاق خواب هم نقش زیادی دارد. برای انتخاب و خرید پرده اتاق خواب می توانید با در نظر داشتن سبک دکوراسیون خانه و سلیقه ی خود بهترین طرح و مدل را خریداری کنید.

پرده اتاق خواب آبی

خرید پرده اتاق خواب

خرید پرده اتاق خواب از گروه ویستا پرده بسیار آسان و در دسترس است. شما نیاز نیست که اطلاعات خاصی در مورد اصول انتخاب پرده اتاق خواب  داشته باشید. تنها کافیست بر روی “مشاوره رایگان” کلیک کرده و با مشاوران این گروه که به صورت ۲۴ ساعت آنلاین هستند ، تماس بگیرید. بر اساس اتاق خواب شما ، میزان بودجه شما و دکوراسیون محیط خانه شما ، بهترین پیشنهاد را بر اساس بودجه شما ارائه خواهند داد.

همینطور مدل های جدید اتاق خواب 2022 نیز به‌صورت آلبوم در اختیار شما قرار خواهند گرفت تا بتوانید بهترین انتخاب را بر اساس سلیقه خود داشته باشد. کافیست با ما تماس بگیرید. 

پرده ویستا

مشاوره رایگان

کنارتون هستیم تا بهترین مدل پرده اتاق خواب را برای خود انتخاب کنید

اندازه گیری پرده

بازدید رایگان از پروژه برای اندازه گیری دقیق پرده‌ها

vista

ارسال رایگان

ارسال رایگان پرده به شهرستان

نمونه کاهای ویستا پرده برای پرده اتاق خواب

خرید پرده اتاق خواب؛ نکات مهم انتخاب پرده اتاق خواب

پیش از هر مسئله دیگری به محرمیت (حفظ حریم خصوصی) اتاق‌خواب خود توجه داشته باشید. یک پرده مناسب باید بتواند در طول روز به اتاق شما روشنایی دهد و در زمانی که خواب هستید شدت نور را به حداقل برساند. با این‌حال اولویت اصلی شما باید ایجاد یک محرمیت کافی برای اتاق‌خواب باشد. پرده‌های بلک اوت و همچنین روز و شب به شما محرمیت کافی را ارائه خواهند کرد.

نکته دیگر انتخاب پارچه مناسب برای پرده است. پارچه پرده‌ای که انتخاب می‌کنید باید از نظر وزنی دارای تعادل باشد به این صورت که نباید به شدت سبک یا به شدت سنگین باشد چراکه این مسئله در بالابردن پرده تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت.

هرگز امکان‌پذیری شستشوی پرده را نیز فراموش نکنید! زمانی که می‌خواهید پرده موردنظر خود را تهیه کنید اطلاعات کافی در رابطه‌ با شستشوی آن را نیز به دست آورید. برای اینکه بتوانید طول عمر پرده را افزایش دهید آن را تنها با روش مخصوص خود تمیز کنید. برخی از پرده‌ها به‌راحتی در ماشین لباس‌شویی تمیز می‌شوند اما برخی دیگر تنها باید در خشک‌شویی تمیز شوند.

انواع پرده اتاق خواب

پرده اتاق خواب زبرا

پرده زبرا، نوعی کرکره افقی است که در ساخت آن از پارچه استفاده شده است و ساختاری دو لایه دارد. این مدل از پرده قابلیت تنظیم به صورت دستی و یا برقی و حتی اتوماتیک را دارد. مدل پرده زبرا به گونه‌ای است که اگر پارچه و رنگ مناسبی را برای آن انتخاب کنید، قابلیت نصب در بخش‌های مختلف منزل مثل اتاق خواب، پرده آشپزخانه و حتی پذیرایی را دارد.

این مدل پرده، علاوه بر قابلیت تغییر میزان نور عبوری از پنجره به صورت دستی یا برقی، به حفظ حریم شخصی شما نیز کمک کرده و یک انتخاب مناسب برای فضاهایی هستند که با سبک دکوراسیون مدرن طراحی شده اند.

با خرید پرده زبرا می‌توانید در طول روز از نور طبیعی خورشید بهره گرفته و در شب نیز آن را برای تامین احساس امنیت و حفظ حریم خصوصی ببندید.

پرده شید برای اتاق خواب

نسل جدید پرده های دکوراتیو شیدها یا بلایندها هستند که جایگزین پرده های کلاسیک پارچه ای و کرکره های چوبی و فلزی شده اند. نام پرده شید از یک کلمه انگلیسی به معنای سایه گرفته شده است و می توان گفت در ابتدا از این نوع پرده برای ایجاد سایه در پنجره ها استفاده می شد.
شید در واقع یک صفحه نرم با بافتی سبک است که از موادی مانند پنبه، کتان، پلی استر و پارچه ساخته شده است و رنگ ها و طرح های متنوع و مختلفی دارد.

پرده های شید از یک تکه پارچه تشکیل شده اند که حول یک محور می چرخند. یکی از مزایای این نوع پرده ها این است که می توان نور محیط را به سادگی تنظیم کرد. این پرده ها علاوه بر ظاهر زیبایی، به دلیل فومی که دارند باعث می شوند دیگران از بیرون به فضای داخل دید نداشته باشند و استفاده از آن ها به افزایش امنیت و حفظ حریم خصوصی کمک می کند. شیدها انواع مختلفی دارند. برخی از انواع آن عبارتند از شید رول، شید رومی، شید زبرا، شید بالونی

پرده شید

پرده لوردراپه

یک ویژگی بسیار بارز و جذاب پرده لوردراپه تصویری این نکته است که شما می توانید پرده را ببندید و با تغییر جهت پره های آن نور را آن گونه که می خواهید به اتاق راه دهید. این یک ویژگی است که کمتر می توان در سایر پرده ها پیدا کرد. از طرف دیگر یک ویژگی پنهان دیگر در این پرده ها که کمتر مورد توجه ما قرار میگیرد این است که این پرده ها می توانند مانند یک تابلو نقاشی عمل کنند.

اگر خوب به آنها نگاه کنیم مانند صفحه هایی از دفتر هستند که به شکل پاره پاره در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. حال تصور کنید اگر روی این پرده تصویری به شکل کلی نقش ببند یا به شکل جزئی روی هر پرده شکلی از بارش برف و یا بارش باران را نمایش دهد. بنابراین هنگامی که پرده در طول پنجره قرار دارد نه تنها فضای اتاق را دلگیر نمی کند بلکه باعث می شود یک فضای جدید به آن اضافه شود. کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و بدانید که از دکور خانه خود چه می خواهید و چگونه می خواهید آن را ایجاد کنید.

پرده سیلوئت

یک ویژگی بسیار بارز و جذاب پرده لوردراپه تصویری این نکته است که شما می توانید پرده را ببندید و با تغییر جهت پره های آن نور را آن گونه که می خواهید به اتاق راه دهید. این یک ویژگی است که کمتر می توان در سایر پرده ها پیدا کرد. از طرف دیگر یک ویژگی پنهان دیگر در این پرده ها که کمتر مورد توجه ما قرار میگیرد این است که این پرده ها می توانند مانند یک تابلو نقاشی عمل کنند.

اگر خوب به آنها نگاه کنیم مانند صفحه هایی از دفتر هستند که به شکل پاره پاره در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. حال تصور کنید اگر روی این پرده تصویری به شکل کلی نقش ببند یا به شکل جزئی روی هر پرده شکلی از بارش برف و یا بارش باران را نمایش دهد. بنابراین هنگامی که پرده در طول پنجره قرار دارد نه تنها فضای اتاق را دلگیر نمی کند بلکه باعث می شود یک فضای جدید به آن اضافه شود. کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و بدانید که از دکور خانه خود چه می خواهید و چگونه می خواهید آن را ایجاد کنید.

خرید پرده اتاق خواب

اگر می‌خواهید پرده‌ای مناسب با اتاق خود خریداری کنید به نکاتی که پیش‌تر به آن اشاره کردیم توجه داشته باشید. امروزه مدل‌های مختلف پرده اتاق خواب در دسترس است و کافی است تا تصمیم بگیرید پرده اتاق خود را تغییر دهید یا برای خانه جدید خود پرده خریداری کنید. در این صورت شما به جهان دیگری ورود خواهید کرد و با دنیایی از مدل‌ها روبرو می‌شوید؛ بنابراین پیش از ورود به یک فروشگاه، فیلترهایی را در نظر بگیرید تا در انتخاب پرده موردنظرتان دچار تردید نشوید.

فروشگاه ویستا به شما این فرصت را داده است که انواع مدل‌های مناسب برای یک پرده اتاق خواب را به‌صورت آنلاین مشاهده کنید و در نهایت در صورت انتخاب پرده موردنظر خود، آن را به‌صورت آنلاین سفارش دهید. ما به شما این تضمین را می‌دهیم که جدیدترین مدل‌های پرده اتاق خواب در این فروشگاه در دسترس شما قرار دارد و کیفیت آن‌ها در بالاترین سطح ممکن است. ارائه محصولات با کیفیت و با مناسب‌ترین قیمت ممکن می‌تواند ضامن ادامه فعالیت تجاری ما باشد.

پرده اتاق خواب کرم
چشمات‌رو به بقیه بازار ببند!
لذت خرید پرده کیفیت بالا، با قیمت مناسب
قضاوت با شما!

پرده مناسب اتاق خواب

یکی از مواردی که باید در انتخاب پرده اتاق خواب دقت کنید علاوه بر سبک پرده، انتخاب پرده اتاق خواب با توجه به فضای در دسترس است، یعنی پرده ای که برای اتاق خواب های بزرگ و با متراژ بالا خریداری می شود متفاوت از پرده های اتاق خواب کوچک خواهد بود و برای انتخاب مدل پرده اتاق خواب عروس باید علاوه بر زیبایی، پرده ها از ورود نور به اتاق جلوگیری کنند و فضای خصوصی اتاق هم کاملاً رعایت شود.

پرده اتاق خواب سبز

چه پردهای برای اتاق خواب مناسب است

معمولاً پرده‌های چین‌دار و سنگین برای اینکه مانع خوبی بر سر راه ورود نور خورشید به اتاق هستند، گزینه بهتری به‌حساب می‌آیند. البته این به معنای آن نیست که شما نمی‌توانید از پرده‌های سبک برای پنجره  اتاق خواب خود استفاده کنید بلکه باید در نظر داشته باشید که این پرده‌ها ممکن است هزینه مصرف انرژی شما را افزایش دهند. درصورتی‌که تمایل به استفاده از پرده‌های سبک دارید، بهتر است از پرده های آماده مانند پرده زبرا استفاده نمایید.

درصورتی‌که هنوز نمی‌دانید از میان پرده‌های پارچه‌ای و پرده‌های کرکره‌ای کدام‌یک را انتخاب کنید، باید آگاه باشید که امکان استفاده از پرده‌های کرکره‌ای در همه اتاق‌ها وجود ندارد و این پرده‌ها شاید در برخی از اتاق‌ها کارایی لازم را نداشته باشند. چنانچه پنجره شما عریض باشد، پرده کرکره‌ای ممکن است ظاهری نامناسب داشته باشد و در یک پنجره با ارتفاع زیاد نیز این پرده‌ها می‌توانند دست‌ و پاگیر باشند.

انتخاب طرح پرده اتاق خواب

انتخاب پرده اتاق خواب باتوجه‌ به رنگ، نوع پارچه، الگو، اندازه، وزن و عواملی ازاین‌دست می‌تواند بسیار پیچیده باشد و به همین دلیل نیاز به تفکر بیشتری دارد. باید این نکته را در همین ابتدا روشن سازیم که اصلی‌ترین کاربرد پرده اتاق خواب آن است که مانع ورود نور به اتاق شود و همچنین در حفظ دمای اتاق نیز کاربرد کافی داشته باشد. پس در انتخاب پرده اتاق خواب خود حتماً به این نکته توجه داشته باشید. درصورتی‌که به دنبال خرید یک پرده مناسب برای اتاق‌خواب خود هستید، حتماً ما را همراهی کنید.

پرده اتاق خواب کرمی

اصول انتخاب طرح هایی برای اتاق خواب

پرده های اتاق خواب می توانند ساده و بدون طرح یا طرح دار باشند:

انتخاب پرده اتاق خواب

  • پرده های بدون طرح غالبا برای طراحی اتاق خواب به سبک امروزی مناسب هستند که جلوه ی شیک و ساده ای را به آن می دهند. اما به طور کلی اگر اتاق خواب با اجزای پر زرق و برق و شلوغ دارید بهتر است از همین پرده های ساده استفاده کنید.
  • پرده های طرح دار مثل پرده هایی با طرح گل که شامل اشکالی از جمله شاخه، گل و برگ هستند و رنگ های متنوعی را به اتاق خواب می دهند و جلوه ای خاص را ایجاد می کنند. این نوع، برای طراحی کلاسیک مناسب می باشد.
  • پرده با طرح های هندسی در اتاق خواب های مدرن بهتر است استفاده شود.

انتخاب پرده اتاق خواب

  • پرده با طرح راه راه را هم برای سبک کلاسیک و هم برای سبک مدرن و امروزی می توان استفاده کرد. اگر از خط های افقی استفاده شود؛ پنجره را پهن تر نشان می دهد و اگر از خط های عمودی به کار رود؛ پنجره بلندتر به نظر می رسد.
  • پرده با طرح داماسک جلوه ی شیک و مجلسی به اتاق خواب می دهد و برای اتاق خواب های با طرح کلاسیک مناسب است.

پردهای اتاق خواب؛ جنس پارچه

جنس پارچه نقشی کلیدی دارد. پارچه‌های سبک و نازک چشم‌نوازند و از فضای خصوصی شما محافظت می‌کنند. اما اگر به‌دنبال تاریکی مطلق در هنگام خواب هستید، چندان به کارتان نمی‌آیند. اگر تاریکی اتاق برایتان مهم است، پرده‌ٔ بلک‌اوت (پارچه‌ای ضدنور و فوم‌دار که کاملا مانع گذر نور می‌شود) گزینهٔ مناسب شماست.

پرده اتاق خواب

پارچه های ضخیم‌تر با وزن زیاد مثل لنین، پنبه ضخیم و مخمل، اگر با یک لایه از بلک اوت ترکیب شوند؛ مورد مناسبی برای جلوگیری از ورود نور به اتاق خواب هستند. به طور کلی با ترکیب پارچه های بلک اوت با سایر پارچه ها و همچنین زیر پرده میتوانید از پرده های نازک هم استفاده کنید.

برگزیدن جنس مناسب یک پرده، مستقیما بر روی سبک دکوراسیون اتاق خواب و میزان محرمیت  تاثیر بسزایی دارد. مثلا اگر از پنجره ی شما به نحوی است که از بیرون خانه می توان داخل خانه را مشاهده کرد؛ پرده هایی با جنس حریر برای این مکان مناسب نیست و برای انتخاب مناسب تر بهتر است از حالت ترکیبی آن با پارچه های دیگر استفاده شود و به این صورت میزان دید را میتوانیم کاهش دهیم.

رنگ پرده اتاق خواب

تأثیر پرده بر اتاق خواب غیرقابل‌انکار است. زمانی که می‌خواهید پرده اتاق خواب خود را انتخاب کنید، حتماً رنگ آن را نیز در نظر داشته باشید. در رابطه‌ با رنگ پرده موضوعات بسیار زیادی وجود دارد که باید آن‌ها را نیز مدنظر قرار داد. مناسب‌ترین رنگ برای پرده شما به محیط اتاق‌ خوابتان بستگی دارد. برای داشتن یک دکوراسیون داخلی منسجم‌تر، رنگ‌های موجود در اتاق‌ خواب خود را با پرده هماهنگ کنید.

درصورتی‌که دیوارها، تختخواب یا سایر اشیاء اطراف اتاق‌ خواب شما رنگ گرم دارند، بهتر است پرده‌ای با رنگ خنثی انتخاب کنید و اگر شرایط متفاوت است از رنگ گرم استفاده کنید.

درصورتی‌که اتاق شما از رنگ‌های مختلفی مانند سفید، خاکستری یا قهوه‌ای تشکیل شده است پرده‌ای را انتخاب کنید که مجموعه‌ای از این رنگ‌ها را به نمایش بگذارد مانند رنگ بژ. پرده‌های سفید اما معمولاً با رنگ‌های سرد و گرم دیوار مطابقت پیدا می‌کنند. اگر دوست دارید از پرده‌های راه‌راه و چند رنگ استفاده کنید، اطمینان داشته باشید که دست‌کم یکی از راه‌های پرده انتخابی شما با رنگ دیوار همخوانی داشته باشد.

اگر می‌خواهید یک دکوراسیون یک رنگ ایجاد کنید، پرده اتاق خواب را همرنگ با دیوار اما کمی تیره‌تر انتخاب کنید. به‌عنوان‌مثال اگر دیوارهای اتاق شما زرد هستند بهتر است از رنگ نارنجی سوخته استفاده کنید. اما اگر همه چیز در اتاق شما سفید است، پرده سفید همچنان می‌تواند یک گزینه ایده‌آل به نظر برسد. این نوع ایجاد هماهنگی به شما احساس اعتمادبه‌نفس می‌دهد.

انتخاب رنگ پارچه اتاق خواب

پس از اینکه جنس پرده‌ی متناسب را انتخاب کردیم به سراغ رنگ آن می رویم. برای انتخاب رنگ پرده برای مکانی مثل اتاق خواب باید دقت عمل زیادی را به خرج بدهیم زیرا رنگ ها بر روی روح و روان انسان تاثیر می گذارند و میتوانند نقش زیادی را در آرامش و بهبود خواب انسان ایفا کنند. از این جهت، برای فضایی مثل اتاق خواب از رنگ های ملایم و آرام استفاده می شود. همچنین برای جلوه ی چشم گیر و زیباتر اتاق خواب، میتوان پرده ی اتاق خواب را با روتختی تخت خواب ست کرد و این یک ایده خارق العاده است.

انتخاب پرده اتاق خواب

اتاق خواب یک مکانی برای استراحت است و آرامش موجود در آن بسیار مهم است. از رنگ هایی باید استفاده کرد که به آرامش روح و روان انسان در هنگام خواب بیفزاید و محیطی آرام را پس از تنش های روزمره برای انسان فراهم کند. رنگ های جیغ و پررنگ میتواند این تنش ها را افزایش دهد و اتاق خواب را از محلی برای استراحت خارج کند. اگر به ست کردن رنگ روتختی خود با رنگ پارچه ی پرده توجه کنید، میتوانید جلوه های داخل اتاق را با یک طیف رنگی زیبا دو چندان کنید. هم خوانی رنگ ها با هم یک هارمونی خاصی را در اتاق ایجاد می کند و جلوه را زیباتر می کند.

انتخاب پرده اتاق خواب

در اتاق خواب هایی که دیوار و بقیه اجزای اتاق کاملا ساده هستند؛  مدل و طرح های پرشور و نشاط، جذابیت و چشم نواز بودن اتاق را افزایش می دهد. اسن در حالی است که اگر رو تختی یا کاغذ دیواری با طرح و نقش نگار های زیاد دارید؛ بهتر است پرده ی ساده را انتخاب کنید.

خرید پرده اتاق؛ توجه به اصول انتخاب اندازه و سایز مناسب

پرده‌هایی که بزرگ هستند باعث می‌شوند که اتاق کوچک‌تر از آنچه هست به نظر بیاید. در ابتدا پنجره را اندازه‌گیری کنید و ارتفاع پرده را چند سانتی‌متر بلندتر در نظر بگیرید.

انتخاب پرده اتاق خواب

اگر ارتفاع پرده ی تان از سقف تا کف هست؛ اگر پرده ی شما  مقداری روی زمین رها شود نسبت به حالتی که مماس با کف باشد؛ قشنگ‌تر به نظر میرسد و نمای بهتری ایجاد می کند. پرده های بزرگ، مدرن تر به نظر می آیند در حالی که پرده های کوچک‌تر، سبک سنتی تری دارند.

اصول انتخاب دوخت؛ پرده اتاق

انتخاب پرده اتاق خواب

در جهت اینکه دوخت پرده ما به چه طریقی باشد در ابتدای کار به نحوه ی چیدمان مبلمان اتاق خواب نگاهی می اندازیم. در یک اتاق بزرگ با طرح کلاسیک، یک چرده ی والان دار میتواند تکمیل کننده ی سبک کلاسیک ما باشد این در حالی است که برای اتاق های کوچک با همین تم کلاسیک، پرده ی والان دار به دلیل داشتن اجزای متخلف فضای اتاق خواب تان را می گیرد.

پرده برای اتاق خواب؛ حفظ حریم خصوصی

انتخاب پرده اتاق خواب

شیدها از دیگر گزینه های مطلوب ما برای اتاق خواب های مدرن هستند. شید ها به ما توانایی کنترل کردن نور (افزایش و کاهش نور) را با باز و بسته کردن آن به ما می دهند و میتوانند حریم خصوصی را ایجاد کنند و ما را در فضای امنی نسبت به دید خارج از خانه قرار دهند. از نظر طیف رنگی، شیدها در انواع رنگ های مختلف در بازار موجود هستند و از این نظر، آن را برای اتاق کودک هم مناسب کرده است. پس تا اینجا متوجه شدیم که به طور کلی برای پیدا کردن یک پرده ی متناسب با اتاق خواب، باید به مواردی از جمله جنس پرده، رنگ آن، مدل پرده و نوع دوخت توجه کرد تا بتوانیم جلوه ی زیبایی را به اتاق خواب خود بدهیم.

پرده مناسب برای اتاق خواب؛ نکات مهم 

اگر بخواهیم دقیق به مسئله نگاه کنیم اتاق خواب مهمترین فضای موجود در هر منزل است، چرا که محل استراحت، امنیت و آرامش افراد خانواده اتاق خواب آنها است. پرده نیز نقش اساسی در زیباسازی اتاق خواب، حفظ حریم خصوصی و البته ایجاد آرامش و امنیت این فضا خواهد داشت. اما اگر فکر می‌کنید به دلیل این که اتاق خواب یک فضای خصوصی است و از دید سایرین دور می‌ماند می‌توانید هر پرده و با هر ویژگی‌هایی برای این مکان استفاده کنید سخت در اشتباه هستید، به ویژه اگر علاقه دارید که چیدمان اتاق خواب شما بر اساس معیارهای دکوراسیون داخلی شکل بگیرد باید بدانید که انتخاب پرده برای اتاق خواب نیز دارای استانداردهایی است که رعایت آنها کمک می‌کند تا اتاق خوابی به مراتب زیباتر و آرامبخش‌تر داشته باشید.

بهترین رنگ پرده برای اتاق خواب

با پارچه‌های کم‌رنگ فضایی آرامش‌بخش ایجاد کنید

انتخاب پرده اتاق خواب

اتاق خواب مکان آرامش و استراحت است. بنابراین از رنگ‌ها و بافت‌هایی استفاده کنید که فضایی آرامش‌بخش ایجاد می‌کنند. نگران انتخاب پارچه‌های نازک و نمایان نباشید؛ می‌توانید پرده‌ای دیگر را از میان پارچه‌های کلفت، پارچه‌های بلک‌اوت و همچنین زیرپرده انتخاب کنید.

اصول تلفیق جنس و رنگ در انتخاب پرده اتاق خواب

انتخاب پرده اتاق خواب

اگر جلوهٔ بافت و رنگ پارچه را می‌پسندید، اما نگرانید که ترکیب آنها در فضایی محدود به اندازهٔ پنجره، انتظارتان را برآورده نکند، بهتر است از رنگ‌ها و پارچه‌های خنثی برای ایجاد تعادل استفاده کنید. این ایده‌ای به‌صرفه است، زیرا می‌توانید پارچه‌های لوکس را در اندازه کم به‌کار ببرید.

از نشانه‌های طراحی مدرن در اتاق خواب سنتی استفاده کنید

انتخاب پرده اتاق خواب

اگر به‌دنبال ترکیب مدرنیته با طراحی سنتی هستید، باید دست‌کم یک عنصر متضاد داشته باشید. برای مثال می‌توانید با پارچه‌های مدرن و غیرمنتظره طرحی سنتی خلق کنید، یا پارچه‌های با نقش و نگارهای سنتی در رنگ‌های متفاوت انتخاب کنید.

با رنگ‌های خنثی جلوه‌ای آرامش‌بخش ایجاد کنید

انتخاب پرده اتاق خواب

رنگ خنثی جلوه‌ای رمانتیک به اتاق خواب می‌دهد. صورتی ملایم، شیری یا صدفی، خاکستری یا فیلی هم فضایی آرامش‌بخش ایجاد می‌کنند. انتخاب پارچه‌ای که با این رنگ‌ها هماهنگ باشد، روشی ساده برای افزودن کمی رنگ به اتاق خواب است. روشنایی چراخ خواب یا آباژور در شب جلوه‌ای درخشان خلق می‌کند.

پرده اتاق خواب؛ بهتر است سقف تا کف را بپوشاند

انتخاب پرده اتاق خواب

اندازهٔ پرده در نمای اتاق نقش مهمی دارد. هرچند از نظر کارکردی، کافی‌ست پرده فقط پنجره را بپوشاند، اما مماس شدن پرده با کف، نمایی باشکوه ایجاد می‌کند.

برای پرده اتاق؛ از پارچه‌های با نقش گل و گیاه بهره بگیرید

انتخاب پرده اتاق خواب

طرح‌های گل‌دار همیشه تأثیر خوبی در اتاق خواب ایجاد می‌کند. بهتر است در طراحی سنتی از پارچه‌هایی با طرح‌های پرده مدرن هنمچون گیاهان استفاده کنید.

سوالات متداول خرید پرده اتاق خواب

زمانی که می‌خواهید پرده‌ای مناسب برای  اتاق خواب خود تهیه کنید، توجه داشته باشید که وزن آن نباید بیش از اندازه سنگین یا سبک باشد. پارچه‌های مخمل، ابریشم، کتان و پلی‌استر می‌توانند به‌عنوان گزینه‌های مناسب برای جنس پارچه در نظر گرفته شوند.

سلیقه و دکوراسیون داخلی اتاق شما دراین‌رابطه تأثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. شما برای این کار می‌توانید از روان‌شناسی رنگ کمک بگیرید و رنگ‌هایی را انتخاب کنید که حس آرامش را به شما القاء می‌کنند.

به طور گلی انتخاب رنگ بسته به سلیقه ی افراد متفاوت است و همچنین بستگی به رنگ دیگر اجزای اتاق خواب شما دارد. اگر دوست دارید نو زیادی وارد اتاق خواب شما شود؛ از پرده های رنگ روشن استفاده کنید و اگر میخواهید نور را کاهش دهید؛ از پرده با رنگ تیره استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید یک پرده بادوام بالا تهیه کنید به جنس پارچه، وزن پرده، طراحی، سازگاری آن با دکوراسیون اتاق و مقاومت آن در برابر ورود نور خورشید به اتاق و حفظ محرمیت آن توجه داشته باشید.

پرده های اتاق خواب انواع مختلفی دارد که از پرطرفدارترین آن ها می توانید به پرده های و پرده زبرا و پرده شید رولی اشاره کرد.

مشاوران ویستا پرده بر اساس محیط اتاق خواب شما ، بهترین پیشنهاد برای پرده شرکتی شما خواهند داد.

شما کافیست با شماره ۰۹۱۲۱۸۱۷۰۵۷ تماس بگیرید . تا نمونه پرده های اتاق خواب و گالری جدید ترین پرده های اتاق خواب ساده ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ برای شما ارسال شود و بر اساس انتخاب شما ، با مناسب ترین قیمت و کمترین زمان به شما تحویل دهیم.

به مواردی از جمله جلوه و زیبایی آن، به اندازه و کوچکی و بزرگی فضا، سبک و تم مورد نظرتان و هدف تان از خرید پرده توجه کنید.

در اتاق های کوچک‌تر برای ایجاد فضای بزرگتر، از پرده هایی با رنگ روشن استفاده کنید و رنگ های تیره‌تر باعث کوچک‌تر به نظر رسیدن اتاق می شوند.

اتاق خواب های مدرن، پرده هایی با طرح های ساده و بدون طرح  و رنگ های لایت و روشن  به جلوه بیشتر آن کمک می کند.

این انتخاب بستگی به خود شما دارد و اینکه چه سبک و طرحی مد نظرتان استو برای مثال، اگر به فکر عبور نور بیشتر به اتاق خوابتان هستید؛ پرده حریر روشن با توری انتخاب کنید اما اگر نور کمتر میخواهید از پرده های ضخیم و تیره استفاده کنید.