انواع مدل پرده اتاق خواب عروس

مدل پرده اتاق خواب عروس

دکوراسیون زیبا و جذاب منزل با پرده ای مناسب کامل میشود، پرده نقش اساسی در دکوراسیون منزل ما ایرانی ها دارد و باید از نظر رنگ با تم دکوراسیون منزل هماهنگی داشته باشد. اما در فرهنگ ما ایرانی ها تزیین اتاق خواب عروس یکی از مسائل دغددغه برانگیز برای خوانواده ها میباشد. و یکی از مهمترین مسائل در دکوراسیون این اتاق مدل پرده اتاق خواب عروس  با توجه به مدل پرده های جدید اتاق خواب عروس در هر زمان میباشد. در این مطلب قصد داریم جدید ترین مدلهای پرده اتاق خواب عروس را به شما معرفی نماییم.

مدل پرده اتاق خواب عروس

مدل پرده اتاق خواب عروسهنگام تزئین اتاق خواب یکی از مواردی که چشم انداز اتاق را تحت تاثیر قرار می دهد پرده ها می باشند . علاوه بر ایجاد چشم انداز ، پرده ها ورود نور به اتاق را کنترل کرده و فضای خصوصی اتاق را تامین می نمایند. در صورتی که اتاق چندان نورگیر نباشد و شما خواهان نور بیشتر هستید می توان از پرده های حریر یا تور نیز استفاده نمود . انتخاب جنس پرده تاثیر مستقیمی با سبک دکوراسیون شما و میزان حریم فضای شما دارد. در انتخاب رنگ پرده مخصوصا برای اتاق خواب باید دقت زیادی کنید، زیرا رنگ ها تاثیر زیادی در میزان آرامش فضای داخلی شما دارد، برای فضایی مانند اتاق خواب انتخاب رنگ های ملایم و آرامش بخش بسیار مناسب است.

مدل پرده حریر اتاق خواب عروس

مدل پرده اتاق خواب عروسپرده های حریر را میتوان جو بهترین گزینه ها برای اتاق خواب دانست که مدل های بسیار شیکی هم دارند. پرده ای را خریداری کنید که نمایی دلچسب به اتاق ببخشید و با سایر لوازم آن همخوانی داشته باشد و در عین حال عنصر مشخصی در اتاق محسوب شود. اگر جنس پرده ضخیم باشد، مانع ورود نور به اتاق شده در نتیجه نور اتاق خواب بسیار کم شده و فضای آن تاریک می شود. اگر اتاق خواب شما بزرگ است و سبک کلاسیک دارد از والان استفاده کنید اما اگر اتاق خواب شما کوچک است و سبک کلاسیکی ندارد بهتر است از پرده های ساده استفاده کنید.

یکی دیگر از فاکتورهای اصلی در انتخاب مدل پرده برای اتاق خواب, هماهنگ و همخوان بودن سرویس اتاق با رنگ و جنس پرده اتاق خواب می باشد. پرده هایی که با روتختی و سایر وسایل اتاق تناسب و هماهنگی داشته باشند، جلوه و زیبایی فضای اتاق خواب را دوچندان می کنند.

مدل پرده های جدید والان دار اتاق خواب عروس

مدل پرده اتاق خواب عروسیکی از ایده های مدرن و جدید برای پرده اتاق خواب, استفاده از مدل های پرده والن دار می باشد. این مدل پرده یکی از جدیدترین مدل های پرده اتاق خواب به شمار می رود.

مدرن ترین مدل های پرده با کتیبه برای اتاق خواب عروس

مدل پرده اتاق خواب عروسیکی از جدیدترین نمونه های مدل پرده اتاق خواب , پرده های همراه با کتیبه می باشند. این پرده ها اتاق خواب را شیک تر نموده و موجب جذابیت بیشتر آن می شوند. مدل های پرده با کتیبه می تواند طرح دار و یا ساده باشد و بسته به سلیقه افراد انتخاب می شود.

نمونه پرده اتاق  عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *